PUT NA SVJETSKO

Češka - Hrvatska za 4 DANA

Prijateljska utakmica, 6. lipnja 2021.

Belgija - Hrvatska

1:0

konačni rezultat

Belgija - Hrvatska 1:0, 6. lipnja 2021. Stade Roi Baudouin, Brussel.

Utakmica

NatjecanjePrijateljska utakmica
Datumnedjelja, 6. lipnja 2021.
Početak20:45, po zagrebačkom vremenu
StadionStade Roi Baudouin
GradBrussel
SudacD. Aytekin

Golovi

38.R. LukakuBelgija

Hrvatska i Belgija

Sve utakmice

10 utakmica: 3 pobjede, 3 remija, 4 poraza, gol-razlika 9:8.

2. lipnja 2026.Hrvatska - BelgijaPrijateljska utakmica0:2
1. prosinca 2022.Hrvatska - BelgijaSvjetsko prvenstvo0:0
6. lipnja 2021.Belgija - HrvatskaPrijateljska utakmica1:0
11. listopada 2013.Hrvatska - BelgijaKvalifikacije za Svjetsko prvenstvo1:2
11. rujna 2012.Belgija - HrvatskaKvalifikacije za Svjetsko prvenstvo1:1
3. ožujka 2010.Belgija - HrvatskaPrijateljska utakmica0:1
10. rujna 2003.Belgija - HrvatskaKvalifikacije za Europsko prvenstvo2:1
29. ožujka 2003.Hrvatska - BelgijaKvalifikacije za Europsko prvenstvo4:0
6. listopada 2001.Hrvatska - BelgijaKvalifikacije za Svjetsko prvenstvo1:0
2. rujna 2000.Belgija - HrvatskaKvalifikacije za Svjetsko prvenstvo0:0